Wiseka noclegi, informacje, wczasy w Wisełce

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to niewielka wieś turystyczna umiejscowiona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy brzegiem Morza Bałtyckiego i wodami Zal. Kamieńskiego. Miejscowość ta leży na pierwszej ze względu na wielkość polskiej wyspie – Wolinie, pośród pięknych lasów mieszanych oraz sosnowych.

Wczasowisko Międzywodzie nadzwyczaj dobrze dopasowane jest do urlopowania dla osób z problemami ruchowymi – niskie i gładkie deptaki ułatwiają przemieszczanie się, a od ul. Zwycięstwa na plażę wiedzie wejście przystosowane dla wymagań osób przemieszczających się na wózkach. Miłośnicy czystych, piaszczystych, szerokich plaż nie będą mieli powodów do narzekań na plażę w miejscowości. Kąpielisko, w sezonie chronione przez ratowników WOPR, ma długość około 600 m, a umiejscowione jest na wysokości pomiędzy przedłużeniem ulic Westerplatte oraz Szkolnej.
Międzywodzie, ze względu na bliskość Zal. Kamieńskiego, to też popularne miejsce dla entuzjastów sportów wodnych, żeglarzy i wędkarzy. Na wielbicieli żagli czeka gruntownie odświeżony oraz przystosowany do standardów europejskich pirs.
Następnym plusem letniska, za sprawą położenia na Wolinie, to bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, razem z zagrodą żubrów. Zagroda to dodatkowo miejsce zdrowienia też innych gatunków zwierząt, w oddzielnych siedzibach pomieszkują: orły bieliki, dziki oraz jelenie. Po odbytej rekonwalescencji, zwierzęta te uwalniane są.
Z racji na zwiększony ruch turystyczny w sezonie, rekomendujemy dojazd do miejscowości przez Wolin a sugerujemy objeżdżać silniej zatłoczony Kamień Pom.
Noclegi w Międzywodziu to rozmaita propozycja pensjonatów, domów wypoczynkowych, domów gościnnych, pokoi i kwater.

Polecamy

Nadmorzem.com - domki nad morzem

Domki nad morzem

Dziwnówek noclegi w Dziwnówku

Dziwnówek noclegi

Ostrowo Noclegi

Ostrowo noclegi