Wiseka noclegi, informacje, wczasy w Wisełce

Łukęcin

Łukęcin

Pomiędzy Pobierowem a Dziwnowem leży nieduża, nie całkiem znana miejscowość wypoczynkowa Łukęcin. Zlokalizowana pośród iglastego lasu odgradzającego Morze Bałtyckie od miejscowości. Łukęcin to także miejsce odpoczynku harcerzy – odbywają się tu obozy namiotowe.

Porośnięty sosnowo – świerkowym lasem nieduże urwisko odgradza plażę, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, jakie razem z morskim jodem pozytywnie oddziaływają na nasze drogi oddechowe. Przy zejściu na plażę (przedłużenie ulicy Morskiej), które biegnie po schodkach, latem działa strzeżone kąpielisko długie na 200 m, przy wejściu na plażę umiejscowiono też sanitariaty. A sama plaża jest wystarczająco szeroka i naturalnie piaszczysta.
Wybierając noclegi nad morzem w w tej miejscowości letniskowej mają Państwo możliwość czynnego wypoczynku. Oprócz szlaków pieszych i rowerowych znajduje się tutaj także stadnina koni oferująca naukę jazdy konnej i przejażdżki bryczką.
Wszyscy, którzy na co dzień żyją wśród hałasu wielkich miast bez wątpienia uznają dominującą tu ciszę i spokój, nawet w wakacje nie ma tu tłumu. morski brzeg jest nie więcej jak kilometr – a z sąsiedztwa ulicy Morskiej – ok 400 metrów. Funkcjonują tu ośrodki wypoczynkowe, domy gościnne oraz kwatery prywatne oferujące turystom noclegi w Łukęcinie.

Polecamy

Nadmorzem.com - domki nad morzem

Domki nad morzem

Dziwnówek noclegi w Dziwnówku

Dziwnówek noclegi

Ostrowo Noclegi

Ostrowo noclegi