Wiseka noclegi, informacje, wczasy w Wisełce

Bobolin

Bobolin

Bobolin to mała miejscowość urlopowa położona w gminie Darłowo, położony pomiędzy Dąbkami (3 kilometry) a Darłowem (5 kilometrów). Bobolin stanowi również część uzdrowiska Dąbki. Położony wśród lasów sosnowych, z dala od dużych miast, z czystymi plażami. To znakomite wręcz miejsce do spędzenia urlopu dla osób z dziećmi i wszystkich tych, którzy szukają spokoju.

To też świetne miejsce do wycieczek rowerowych – przez Bobolin przebiega kilka szlaków rowerowych – i spacerów. W miejscowości znajduje się też gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną. Można tu zarazem wypocząć nad morzem i skorzystać z jazdy konnej lub pobrać parę lekcji hippiki.
Bobolin ma również dostęp do plaży. Od głównej trasy przechodzącej poprzez Bobolin, łączącej Dąbki z Darłowem, do brzegu morskiego jest ok kilometra. Jednak część obiektów turystycznych leży jeszcze bliżej nadmorskiej plaży. Bobolińska plaża jest szeroka, piaszczysta i nie jest na niej zbyt tłoczno. Na plaży atrakcję stanowią znajdujące się tam betonowe bunkry. Wejście na plażę wiedzie deptakiem przez las sosnowy.
W samym Bobolinie nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można udać się do nich do okolicznego Darłowa lub Dąbek. Za to baza turystyczna to na ogół domki letniskowe, domy gościnne, oferujące kwatery i pokoje oraz gospodarstwa agroturystyczne. Po Pełną propozycję prezentującą noclegi w Bobolinie zapraszamy tutaj: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Nadmorzem.com - domki nad morzem

Domki nad morzem

Dziwnówek noclegi w Dziwnówku

Dziwnówek noclegi

Ostrowo Noclegi

Ostrowo noclegi